ביקורת מבנים כשמה כן היא, ביקורת המבוצעת על ידי מהנדסים שמתמחים בתחום המבנים שתפקידם לאתר ליקויים שונים במבנה. הביקורת מהותה להעניק בסופו של דבר תמונת מצב מקיפה, יסודית ומפורטת בנוגע למבנה על מנת לספק למקבלי ההחלטות את כל המידע המקצועי בנוגע אליו.   במהלך הבדיקה נעשה שימוש במכשור טכנולוגי מתקדם על מנת לאפיין את רמת הבטיחות של המבנה, את השינויים שנגרמו לו בעקבות נזקי הזמן או מזג האוויר וכדי למנוע הפתעות לא נעימות בעתיד. ביקורת מבנים מעניקה לדיירים או לבעל הנכס שקט נפשי ונחשבת לנחוצה ביותר משני טעמים מרכזיים. ראשית, ערך הנכס נשאר יציב הודות לטיפול בליקויים שהתגלו, שנית תיקון הליקויים מונע אי נעימויות לדיירים ומשפר את איכות חייהם. בין הנושאים שעומדים לביקורת ניתן למנות למשל את מצב הצנרת, הריצוף, הקירות והטיח, מערכת החשמל, הגגות והניקוז, איכות האיטום במבנה ועוד. ישנם סוגים שונים של ביקורות ומצבים שונים בהם הן נדרשות. בין היתר מדובר על ביקורת שנעשית לאחר תום אחריות הקבלן על הנכס, ביקורת לרכוש משותף כגון הגג בבניין מגורים או חדר המדרגות, ביקורת למבנה לפני שיפוץ, לעסק לפני מתן רישיון ועוד.

הזמנת ביקורת מבנים – אלגן הנדסה

ביצוע ביקורת מבנים רצוי שיעשה על ידי מהנדס בניין מוסמך. הרי כל בעל בית או דירה ירצה כי רק האדם המקצועי ביותר, יבצע עבורו בדיקה מקצועית ומקיפה. למהנדסים ולאנשי המקצוע של אלגן הנדסה יש ניסיון רב שנים בביצוע ביקורת מבנים וכן ידע וניסיון רב בבנייה ותכנון של בתים.

דוח ביקורת מבנים משמש לקוחות הרוצים לשאת ולתת מול בעל הבית על מחיר הדירה וכן משמש אנשים שקנו דירה או שיפצו דירה וכעת נאלצים להיכנס לתביעה משפטית.

אלגן הנדסה הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום של ביקורת מבנים ובדק בית

חייגו אלינו עכשיו 1-800-33-55-35 או צרו קשר ונחזור בהקדם.