ההחלטה לקחת משכנתא היא אחת ההחלטות החשובות והמורכבות בחיים. לצד האפשרות לפתוח בחיים עצמאיים ולבנות בית משלכם, קיימות גם סכנות רבות, אך בנוסף גם הזדמנויות רבות, שבמידה ומנוצלות באופן חכם, עשויות להפוך את החיסרון ליתרון באופן שאפילו לא חלמתם עליו. לכן חשוב מאוד להתחיל בקבלת ייעוץ משכנתאות אמין ומקצועי ומסיבה זו מומלץ לפנות ליועץ משכנתאות פרטי שישמור על האינטרסים שלכם למול הבנק המלווה.

המשכנתא שתיקחו תלווה אתכם שנים רבות ותשפיע לאט מעט על חייכם. יועץ משכנתא מנוסה יודע להסתכל על התמונה המלאה ולסייע לכם לקבל את ההחלטות הנכונות כדי שהמשכנתא תהפוך למנוף שירומם אתכם ולא למשקולת על רגליכם. אחרי הכל, אף אחד מאתנו לא יכול לחזות את העתיד, וההחלטות שאנו מקבלים היום לא יכולות להסתמך על אירועים שייקרו בעתיד, וכמו שאנחנו יודעים היטב, החיים אינם צפויים בכלל, לכן עלינו להיערך מבעוד מועד.

כאשר עומדים לפני קניית בית או רכישת דירה בשוק הנדלן הגואה והגועש של מדינת ישראל, רצוי לזכור כי משכנתא הגיונית ונוחה יכולה להוות את ההבדל בין מגורים בבית ש”ממרר את חייכם” לבין מגורים בבית שאתם מרגישים שהוא קנייה טובה והכרחית עבורכם.