חשוב מאוד לקבוע כבר בשלב מוקדם של החיפוש מהו האופי הייחודי של האירוע אותו אנו מבקשים לקיים. אולם לאירועים קטנים יכול להיות מעוצב בדרכים שונות, כאשר לכל דבר החל מן התאורה והמוזיקה ועד לסוג האוכל המוגש במקום יש השפעה על התחושה שתשרור באירוע עצמו. כיוון שברור כי בחגיגת בת מצווה נבקש ליצור אווירה שונה מכנס עסקי, ברור לחלוטין כי נבחר אולם לאירועים קטנים אשר מציע לנו את האופציה לעיצוב המקום ולהתאמת השירותים השונים שבו לקהל המוזמנים הצפוי. לדוגמא, בחגיגת הבת מצווה יש צורך להתחשב בדרישות המיוחדות של ילדות בנות שתים עשרה כך שהחגיגה תהיה מספיק תוססת לטעמן, ולא תיווצר אווירה רצינית וכבדה מדי.

 

גנים ואולמות לאירועים קטנים – עד כמה קטנים?

 

התחשבות בקהל המוזמנים צריכה להיעשות בין היתר גם על ידי בחירת אולם שמיועד לאכלס את מספר המוזמנים הצפוי. אולם לאירועים קטנים לא צריך להיות קטן מדי כך שתיווצר אווירה של צפיפות, ובכל מקרה תמיד כדאי לקחת בחשבון הפתעות ואורחים לא צפויים (כגון אורחים שהזמנתם והודיעו לכם שלא יוכלו לבוא, ובכל זאת מצליחים להגיע ברגע האחרון). כמובן שאין הכוונה כי כדאי לשכור אולם שמיועד לאירועים גדולים גם לחגיגה בת חמישים איש. אמנם בצורה כזאת מובטח כי יהיה מקום לכולם, אך התחושה שתיווצר תהיה תחושה של אירוע בלתי מוצלח. על כן חשוב ליצור איזון בין מציאת גן קטן או אולם לאירועים קטנים –כזה שאינו צפוף מדי אך שעדיין שומר על האופי האינטימי של אירועים שלא נועדו למאות רבות של משתתפים.

 

מסיבת  יום הולדת במועדון

 

מסיבת יום הולדת במועדון היא אחת הדרכים הנפוצות לחגוג את יום ההולדת ולציין מאורע משמח זה.

האופי  של מסיבת יום הולדת במועדון  מוצאם במיוחד  לגיל , לאופי ולהעדפות של חוגג יום ההולדת.

המטרה של מסיבת יום הולדת במועדון הינה כמובן לחגוג את האירוע המשמח ולהפוך את היום ליום מיוחד.

מסיבת יום הולדת הנחגגת במועדון היא דרך מצוינת להראות לחבריכם עד כמה אתם אוהבים אותם . יום הולדת הינו מאורע מיוחד עבור החוגג ומסיבת יום הולדת הינה דרך מצוינת לציין אירוע זה.

עבור ילדים מסיבת יום הולדת  הנערכת בצורה חגיגית וייחודית חשובה יותר מאשר אצל מבוגרים. עבור כל ילד זהו יום מיוחד שבו הוא יכול לבקש כל משאלה . ביום ההולדת הילדים מרגישים נאהבים ומרכז העולם.

מסיבת יום הולדת במועדון מיוחד המותאם לנערים ולילדים מכילה אטרקציות רבות ומשונות וחוויית מסיבת יום ההולדת מלווה את הילד למשך חודשים רבים. כמו כן מסיבת בת מצווה הינה מאורע חשוב המציין מעבר מילדות לבגרות.

מועדון חמש בערב  הינו בין הוותיקים אשר מקיימים מסיבות ימי הולדת לילדים וגם מסיבות בת מצווה / בר מצווה .

ניתן למצוא במועדון מגוון אטרקציות מיוחדות ליום ההולדת וכמו כן להיעזר בניסיון הרב של צוות המקום בארגון מסיבת יום הולדת בלתי נשכחת לכל גיל