שירותי בדק בית

חברות לביקורת מבנים ובדק בית הינן חברות אשר מתמחות בגילוי של ליקויי בנייה בבתים, בעסקים, בדירות ומבני ציבור – עבור לקוחות פרטיים ועסקיים. חברות ביקורת המבנים מעסיקות שורה של מהנדסים ומומחים בתחום הבנייה, אשר להם וותק וניסיון של שנים רבות בתחום הבנייה.

בדק בית ללקוחות פרטיים

בין הלקוחות הפרטיים של חברות בדק הבית נמצאים גם רוכשי דירות חדשות מקבלן שקיבלו לידם דירה ובה ליקויי בנייה למיניהם. חוות הדעת של המומחים והמהנדסים המועסקים על ידי החברות היא חוות דעת אשר קבילה בבתי המשפט באם ומתנהל הליך משפטי כנגד הקבלן. הלקוחות העסקיים יהיו חברות או מוסדות הזקוקות לבדיקה לשם שימוש משפטי או לצרכי ביטוח המבנה.

בבדיקה המקיפה אשר מתבצעת באמצעות חברות בדק הבית, יאותרו כל הליקויים בתחומי הבנייה, היציבות, האיטום ובתחומים נוספים כגון בעיות האיטום והנזילות אשר מאותרים על ידי מכשור מתקדם כמו מכשיר בדיקת לחות ( מד לחות ), מצלמות תרמיות . בעזרת המכשירים ניתן לאתר נזילות ורטיבות ב חלקי הבית ( רצפה, קירות ,תקרות, צנרת וכו') . ליקוי החשוב הנוסף הוא בעיות בריצוף הבית – אשר לעיתים גורם לליקויים בטיחותיים, תפקודיים ואסתטיים. עוד ליקוי החשוב הוא הימצאותם של סדקים בתקרה או בקירות הבניין. לעיתים הסדקים מעידים על בעיות קונסטרוקציה. חברת בדק בית מקצועית תאתר את כל התקלות הללו וגם תעריך את השווי הכספי של הטיפול בהם

ביצוע ביקורת מבנים מקיפה

חברות בדק הבית עורכות בדיקות נוספות על מנת לאתר ליקויים נוספים, כדוגמת בדיקות קרינה, פילוס ואיטום החלונות ועמידותם בתקן הישראלי הקפדני ובדיקת תפקוד החלונות. כמו כן ניתנת בדיקה של המערכות האלקטרו-מכאניות בבית ומערכות החשמל והאינסטלציה אשר בדרך כלל בדיקתם חשובה ביותר כאשר מדובר בבניינים רבי קומות ובדירות משותפות אשר הצנרת בהם משותפת. איתור וגילוי הליקויים על ידי עריכת בדק בית תשאיר אתכם בראש שקט יותר עם הנכס ששילמתם עליו ממיטב כספכם וכנראה תמשיכו לשלם עליו עד גמר התשלום על המשכנתא

מומלץ לבחור חברת בדק בית עם ניסיון וותק בתחום איתור ליקויי הבנייה ותוצאות מוכחות בשטח: הוכחת הליקויים בתיקי הלקוחות בבתי המשפט או טיפול הבעיות והליקויים על ידי הקבלן. מחיר בדיקת בית הינו זניח לעומת המחיר שעתיד להיחסך בפניכם במידה ותאתרו ליקויים משמעותיים שהטיפול בהם כרוך בהוצאות כספיות רבות.

לקבלת הצעת מחיר מלאה ומשתלמת היכנסו או חייגו: 1-800-33-55-35