מכתבי תודה והמלצות

בדק בית עם אלגן – מומלץ לכולם!

"קניתי דירה יד שניה. הדירה היתה משופצת אבל בגלל סדק קטן בטיח החלטתי להזמין בדיקת דירה ובחרתי בחברת אלגן ואני חייב להגיד לכם כל הכבוד. הרווחתם ביושר לקוח מאוד מרוצה. בבדיקה התגלו כמה ליקוים שלא שמתי לב אליהם קודם והיו יכולים לעלות לי ביוקר אח”כ. כולם חייבים לעשות בדק בית, יש הרבה ליקויים שלא רואים בעין לפני רכישת דירה במזל אני ביצעתי וחסכתי עשרות אלפים!"

ציון, ראש העין

מילה טובה לאלגן הנדסה

"חייב לתת מילה טובה לחברת אלגן הנדסה על מקצועיות משלב ההזמנה עד שלב הדו”ח שעזר לי להתמודד מול הקבלן. קניית דירה חדשה זה לא מה שכולם חושבים, הקבלן לא רצה לפני לבוא לקראתי אז לפני הכניסה לבית עשיתי בדיקה יסודית בעזרת חברת אלגן הנדסה ונמצאו ליקויים שפורטו בדו”ח, כאשר הדו”ח היה בידי לא הייתה לו ברירה אלא לפצות כספית על מה שכבר לא היה ניתן לתקן."

ניסים, חדרה

מכתב תודה על השירות

"יוסי שלום, ברצוני להודות לך על השירות המצוין שקיבלנו מחברת אלגן הנדסה. שביעות הרצון שלנו מתחילה עוד משלב הצעת המחיר ועד לקבלת המוצר הסופי שהוא דו”ח הבדיקה.
ברמה המקצועית הגיע אלינו מהנדס  שערך בדיקה מקצועית, ענה על על השאלות שלנו, הסביר והתייחס להערותינו. המחיר היה הוגן ותמורתו קיבלנו מעל ומעבר. הזמינות שלכם הייתה מידית והרגשנו שיש לנו על מי לסמוך לאורך כל הדרך. נמליץ אליכם בשמחה ובלב שקט.
תודה!
בברכת ימים טובים"

נדב ושלי כ., קדומים

לקוח ממליץ על שירותי בדק בית

לכבוד: אלגן הנדסה

"רציתי להודות על השרות המעולה שלכם בבדיקת דירה שעמדתי לקנות. כתוצאה מהבדיקה ההנדסית נמצאו מספר ליקויים שלמזלי היה אפשר לתקן.
הליקויים המשמעותיים תוקנו ע”י בעל הדירה על חשבונו. ואני רכשתי דירה במצב מצויין. לו לא קיבלתי דו”ח כמקצועי וכמפורט ובזמן, הייתי משקיע הרבה מכספי ובריאותי על התיקונים רבים שהיו נובעים מהליקויים. אתם לא רק חסכתם לי כסף אלא גם שמרתם על השקט הנפשי בתהליך רכישת הדירה ואחריו. תודה רבה לכם ולמהנדס גנישב אלכסיי שביצע את הבדיקה"

דני ל., תל אביב

המלצה על שירותי בדק בית

“אלכסיי – שלום. תודה על הדו”ח. עד כה עשית עליי רושם טוב ביותר, ובעזרת ה’ אמליץ עליך לחבריי, כשיזדקקו לביקורת מבנה. שבת שלום.”

חיים נ.

המלצה על שירותי בדק בית

"לאלגן הנדסה, שלום! לפני כשלושה חודשים ביצעתם בדיקה בביתי שהיה בתהליך הבניה. אני ומשפחתי מעריכים מאוד את העבודה שעשיתם ואת מומחיות מהנדס הבנין שעשה את הבדיקה המקיפה בביתנו. קיבלתי ייעוץ מקצועי בזמן. הליקויים באיטום ורטיבות שהתגלו במהלך הבדיקה תוקנו עוד לפני תום הבניה לפי הייעוץ. אנחנו שמחים לגור בבית חדש ללא בעיות. תודה."

מאיר ב., מודיעין

המלצה על אלגן הנדסה

"אבקש להודות על השרות המהיר והמקצועי שלכם , הבחור התייצב ממש בזמן , כפי שקבענו ! הסביר וענה בצורה מקצועית על כל השאלות ששאלתי. סקר ובדק כל פינה ופינה , והאיר את עיניי לדברים שגם אני לא ראיתי קודם . אבקש להודות לו בשמי ובשם … אשמח מאוד להיעזר בכם בעתיד .. בתקווה שלא אדרש. אבל בלי היסוס אמליץ אליכם ביושר ובשמחה"

סיני ל., אשדוד

מכתב תודה לאלגן הנדסה

"לכבוד אלגן הנדסה,
ברצוננו להודות על השירות לו זכינו לקבל מכם בבדיקת הנכס אשר ברצוננו לרכוש מקצועיות, יסודיות, מתן דיווח מהיר וברור ואף נעימות.
אנחנו מרגישים בע"ה נוחים ובטוחים לגשת לביצוע העיסקה על בסיס הבדיקה שערכתם עבורנו.
בברכה,"

אייל נ., ירושלים

המלצה לאלגן מדוקטור בוריס

”נבדקה דירה בדיזנגוף תל אביב ע”י מהנדס ולאדיסלב הבדיקה בוצעה בצורה יסודית ומקצועית וכן לא פחות חשוב- היחס טוב ויפה שהוא נותן ללקוחות אני מודה מאוד על עבודה שנעשתה ואמליץ לכל אחד על שירות של החברה"

דר' בוריס ב.
מאי 2013

המלצה על המהנדס אלכסיי גנישב

”תודה על חוות הדעת ההנדסית ,העוסקת בבית אותו בדעתנו לרכוש, שנעשתה ע”י המהנדס מר גנישב אלכסיי.
קבלנו חוות דעת מקצועית, מסודרת, מקיפה, ענינית ומאד יסודית, הנוגעת בכל התחומים החשובים ביותר ביחס למצבו של הבית.
הדוח, הכולל הערכות מחיר לתיקונים הנדרשים ,נותן לנו יכולת להעריך את מצבו של הבית וכדאיות הקניה מחד, ואת ההוצאות שיהיו לנו אחר קנייתו מאידך בפגישה עם המהנדס אלכסיי גנישב נוכחנו שלפנינו אדם מקצועי מאד, אמין ויסודי,שנתן לסמוך על ממצאיו, ועל כל תודתנו.”

19 במאי 2013

לקבלת הצעת מחיר
מלא פרטיך בטופס
להתייעצות חייגו כעת:
1-800-33-55-35
נשמח לעמוד לשירותכם!