בדיקת דירה יד שנייה

עומדים לרכוש דירה יד שנייה ? אל תוותרו על בדיקתה! צרו קשר עם אלגן הנדסה והזמינו בדק בית לצורך בדיקת דירה יד שנייה/ הטלפון שלנו (שיחת חינם): 1-800-33-55-35

בדיקת דירה יד שנייה – שלב חובה לפני הרכישה

בדיקת איטוםרגע לפני שאתם משקיעים את מיטב כספכם… כדאי לזכור, בדיקת דירה יד שנייה הינה אחד השלבים החשובים לפני רכישת דירה יד שנייה . בדק בית הוא צעד של חובה לפני רכישת כל נכס, וחשיבותו גוברת ככל שמדובר בנכס ישן יותר. דירות יד שנייה נרכשות בדרך כלל ע”י אנשים מן השורה, שאינם מצוידים בידע ובניסיון המאפשרים את אבחון מצבו הפיזי של המבנה, לרבות ליקויי בנייה. לא כל הנוצץ זהב. לפעמים מה שנראה יפה כלפי חוץ – עלול להיות בעייתי במיוחד מבפנים. על מנת לקבל תמונה מדויקת ואמינה על הנכס והמבנה, יש לפנות למהנדס בניין מומחה שיבצע בדיקה הנדסית מתאימה – בדיקת דירה יד שנייה בצורה המקצועית ביותר.

מה מקבל הרוכש עם ביצוע בדיקת דירה יד שנייה ?

בדיקת דירה יד שנייה בצורה מקצועית ומוקפדת באלגן הנדסה מספקת לרוכש:

1.מודעות – ביצוע בדיקת דירה יד שנייה בטרם הקנייה מאפשר לרוכש להיות מודע יותר למצבו הפיזי המבנה, ולקבל הערכה טובה יותר על שווי הנכס שהוא עומד להשקיע כל כך ברכישתו.

2.  מידע – בדיקת דירה יד שנייה מעניקה לרוכש מידע חיוני, שעשוי לסייע לו משמעותית בהערכת הנכס ובהחלטה אם כדאי לו לבצע את העסקה הגדולה בפניה הוא עומד.

3. פתרונות – תוצאות בדיקת דירה יד שנייה מניחות בידו של הרוכש פתרונות, הן לתיקון ליקויי בנייה שקיימים במבנה והן למניעת ליקויי בנייה שנחזים בבדיקה.

מה אנו בודקים ומספקים במסגרת בדיקת דירה יד שנייה 

  1. תיאור המיקום של המבנה והסביבה בו הוא נמצא.

  1. מידת ההתאמה בין מידות המבנה בפועל לבין מה שאושר ע”י הרשויות המוסמכות (בד”כ לתכנית בקשה להיתר בנייה). לדוגמה, בודקים אם בוצעו עבודות חריגות כגון תוספות בנייה או שינויים בחזית המבנה, שלא אושרו ע”י גורם מוסמך כמו העירייה.
  2. יציבות המבנה.
  3. התאמת המבנה לדרישות הבטיחות והנגישות התקפות בתקופת הרכישה.
  4. אבחון מצבו ותקינותו של שלד המבנה ו/או הצגת אפשרויות לאי תקינותו.
  5. אבחון מצבן ותקינותן של מערכות המבנה ו\או הצגת אפשרויות לאי תקינותן.
  6. אבחון וגילוי מקורות של נזילות ו/או רטיבות או אפשרות לקיומן, בעיקר בחדרים רטובים: חדרי רחצה, חדרי כביסה, גגות ומרפסות.
  7. אבחון מצבו ותקינותו של הציפוי (חיפוי) החיצוני של המבנה.
  8. אבחון מצבם ותקינותם של גגות המבנה ו/או הצגת אפשרויות לאי תקינותם.
  9. אבחון מצבם ותקינותם של ציפויים (חיפויים) ועבודות פנים המבנה כגון: ריצוף, קירות, תקרות, דלתות, חלונות, ארונות ועוד, ו/או הצגת אפשרויות לאי תקינותם.
  10. אבחון מצב ותקינות אלמנטים של פיתוח המבנה כגון: חצר, חניה, כניסה ויציאה, ו/או הצגת אפשרויות לאי תקינותם.
  11. מתן הערכה של עלות התיקונים הנדרשים על מנת להביא את המבנה למצב תקין.

אלגן הנדסה – בדיקת דירה יד שנייה

אלגן בדיקהבדיקת דירה יד שנייה היא עניין למקצוענים מהשורה הראשונה. בדיקת דירה יד שנייה צריך לתת בידיו המקצועיות של מהנדס בניין מומחה, בעל ניסיון רב ומוכח בתכנון וביצוע – כדוגמת מהנדסי אלגן הנדסה. מכיוון שבדיקה הנדסית כזו אינה פולשנית אלא ויזואלית בעיקרה, חשוב שהמהנדס המבצע ביקורת מבנים זו יהיה כזה שמכיר ואף התנסה בביצוע שיטות הבנייה המאפיינות את סוג המבנה הנבדק, לדוגמה: בנייה קונבנציונלית, בנייה טרומית, שיטת ברנוביץ’, מבנה עץ, מבנה פלדה ועוד.

כאמור, מהנדסי אלגן הנדסה אוחזים בניסיון של עשרות שנים בתכנון, ביצוע ובדיקה של מבנים מכל הסוגים והחומרים, שנבנו במגוון שיטות בנייה. כשאנחנו מבצעים בדיקת בית / ביקורת מבנים לבתים יד שנייה או דירות יד שנייה לפני הקנייה, אנו מתארים בפני הרוכש את מצבו הפיזי של המבנה, חושפים ליקויי בנייה קיימים וצפויים, מאפשרים לו להעריך את שווי הנכס בצורה הריאלית ביותר, וכמובן – נותנים פתרונות לתיקון הליקויים ולתקינות הנכס.

מידע משפטי על קניית דירה באתר הזה. בדק בית לדירה חדשה מקבלן -ליחצו כאן

להתייעצות חייג כעת: 1-800-33-55-35 נשמח לעמוד לשירותך!

תוכן עניינים