בדיקת בית לאחר תהליך שיפוץ

מה צריך לקחת בחשבון שבעת הזמנה של  בדיקת בית לאחר תהליך שיפוץ:

* בדיקת חריגות בנייה – בכל בדיקת ביקורת מבנים נבדוק חריגות בנייה, ליקויי בנייה ותקלות נוספות. הרשויות המקומיות רואות בבעלי הדירות את האחראיים על חריגות בבניין . ומסיבה זו נחוץ ביותר לערוך ביקורת מבנים בשביל למצוא חריגות בבנייה עוד בטרם שחותמים על גבי חוזה קניית הדירה. אי לזאת, עוד בטרם החתימה חוזה של קניית נכס רצוי ביותר לבקש בדיקה של ביקורת בנייה.
* בדק בית המתבצע באמצעות חברה מיומנת ואיכותית מסוגל להועיל לצורך אומד הערך של הנכס. במידה ויימצאו ליקויים הדורשים תיקונים העולים כסף רב יוכל רוכש הדירה להוזיל את מחיר קניית הנכס}.
בדק בית על ידי חברת ביקורת מבנים – איתור תקלות לאחר שיפוצים
* אף אחרי שנגמרו השיפוצים בבניין ראוי להזמין בדיקת מומחים של בדק בית על ידי חברת ביקורת מבנים}.
* צריך לזמן חברה מקצועית בעלת ניסיון. בדק בית בסיום השיפוצים יבחן את כשירות השיפוץ, יאתר ליקויי בנייה, ייתן הדרכה לקבלן בתיקון הליקויים ויתמחר אותם מבחינה כספית.
* לא ראוי לוותר על הבדיקה של חברת ביקורת מבנים . והיה אם יתגלו חסרונות בבנייה עם בתום עבודת השיפוצים, יהיה אפשרי לבקש מהאחראי על הבנייה את עשיית התיקונים.
* חברת בדק בית תהיה לימינכם לאורך כל העת של ביצוע השיפוצים. היא תעקוב אחרי הקבלן, תבדוק את רמת החומרים ואת טיב העבודה בכל שלב.
* אם יתגלו חילוקי דעות ביניכם לבין מבצע הפרויקט, יהיה באפשרותכם לתבוע את הקבלן בבית המשפט. חוו”ד פרופסיונאלית של חברה העוסקת בביקורת מבנים תעזור לכם אם יהיה צורך לבוא לערכאות שיפוטיות.